11. Setkání VSJ Starý Týn

11. Setkání VSJ Starý Týn

Má nejoblíbenější akce Setkání VSJ ve Starém Týně byla v kalendáři hodně tlustě podtržená. Setkání se zajímavými lidmi, kteří jsou na podobné frekvenci a se kterými si má člověk co říct a nabrat nové nápady a informace. 

Vyrazil jsem tradičně v pátek hned po práci, nejkratší trasou přes Mohelnici na Hradec Králové, Mladou Boleslav, jen s trochu víc naloženou motorkou v plánu bylo totiž zůstat po skončení akce v čechách a trochu si pojezdit místa, která jsem vloni při cestě kolem hranic opomenul.
Do Týna jsem dorazil okolo 20-té hodiny, pro úmorné horko jsem na cestu změnil i poměr olej/benzín tak snad mě plechovkáři za mnou odpustí. Po ubytování na starém známem pokoji jsem se přesunul k ostatním a hlavně k pivu, večer k poslechu i tanci hrála Živá Huba. Poslechl jsem rád ale do tance se raděj moc nepouštěl.

11. Setkání VSJ Starý Týn11. Setkání VSJ Starý Týn11. Setkání VSJ Starý Týn11. Setkání VSJ Starý Týn11. Setkání VSJ Starý Týn11. Setkání VSJ Starý Týn

Na sobotu byla na programu vyjížďka s návštěvou hasičského muzea a na večer se očekával příjezd Pavla Suchého a jeho povídání o cestě kolem světa, na tu jsem se těšil uplně nejvíc.
Společnou vyjížďku jsem vynechal a místo ní odjel do Libčic nad Vltavou na domluvenou návštěvu sestřenky, kterou jsem vlastně neviděl možná i 20let :-)))  ale protože si občas pletu 18 a 8  netrvalo milé setkání moc dlouho, po půl šesté jsem ač nerad nakopl kobylu a s plným plynem vyrazil zpět aby jsem stihl Pavla Suchého, přede mnou cca 60 km a jedna nečekaná objížďka.

Jaké bylo moje překvapení, když jsem o půl sedmé stál 2km před Týnem u železničního přejezdu a vedle mne zastaví na slavné třipade právě on.. ten kterého jsem si jel poslechnout. 
A prý jestli znám cestu do kempu, "Jasnačka jako svoje boty" :-) no to jsem říkat neměl, protože jsem snad poprvé v životě tu odbočku která nevede kolem bytovek líznul. U hranice obce jen "chyba, chyba, já se seknul"  , takže to vyšlo na druhý pokus se zajíždkou cca 100 metrů :-))

Večerní promítání a vyprávění bylo super, hlavní díky za to patří i Pájovi jehož partizánština to byla a vyvedla se.

Pavel Suchý na VSJ Pavel Suchý a jeho JAWA co jela kolem světaMoraváci

V neděli ráno už jen motání se po kempu, rozlučka s těmi co jeli domů a pak, pak začala dovolená. Dovolená na Jawách s Jurou a Lenkou po čechách.

Velké díky všem co letos opět zajistili pohodovou akci a věřím že bude mít pokračování.

Kompletní galerie a kousek videa ze startu vyjížďky na Rajčeti